Nech prehovoria 
naši zákazníci

 • rodina Havelková

  Chorvátsky Grob

  "kuchyne|kudla je záruka profesionality od návrhu, výroby až po realizáciu. Tomáš Kudoláni je odborník s individuálnym prístupom k svojim zákazníkom s maximálnou orientáciou na jeho potreby tak, aby riešenie a výsledné prevedenie odpovedalo predstavám aj toho najnáročnejšieho klienta. Výsledky jeho práce sú vysoko kvalitné a tešia nás pri každodennom používaní."

 • Emília Obuchova

  Gbely

  "Mali sme neprakticky rozloženú kuchyňu, a preto sme sa ju rozhodli prerobiť. Vybrali sme si Tomášovu firmu, pretože má skúsenosti i so samotným navrhnutím rozmiestnenia jednotlivých častí kuchynskej linky. K práci pristupoval zodpovedne, montáž prebehla dôkladne do detailov. Bol ústretový zmenám počas realizácie tak, aby sme boli spokojní. Používa kvalitné materiály, ktoré sa mu osvedčili."

 • Katka Michlová

  Wien

  "Vyjadrujem spokojnosť so službami firmy kuchyne|kudla. Spolupráca od začiatku návrhu kuchyne až po realizáciu bola na vysokej úrovni. Mojím náročným požiadavkám bolo vyhovené na 100% , som spokojná s objednaným materiálom a aj samotnou montážou kuchynskej linky. Firmu odporúčam a ďakujem za ochotu, úprimnosť a kvalitne prevedenú prácu."

 • Ivan Liščinský

  Veľký Biel

  "kuchyne|kudla som si vybral kvôli dobrým referenciám od známych a rodiny. Majiteľ je seriózny, vie dobre poradiť a pracuje s kvalitnými materiálmi. Keďže sme boli s kuchyňou nadmieru spokojní, dali sme si vyrobiť na mieru aj šatník, komodu a botníkovú lavicu s vešiakom do vstupnej haly."

 • Alena Hrbatá

  Bratislava

  "S Vašou prácou sme boli veľmi spokojní. Nielen s prácou, ale boli ste nám nápomocní radou, ako vyriešiť niektoré detaily. Kuchyňa je vyrobená s maximálnou precíznosťou, do najmenších detailov. Som veľmi rada, že som dostala na Vás kontakt a využila som Vaše služby."

 • Peter Trenčan

  Wien

  "Firma kuchyne|kudla nám dodala kuchyňu na mieru. Sme s ňou nadmieru spokojní, lebo je pekná a na to, v akom je stiesnenom priestore, aj veľmi účelná a praktická. Montáaž bola dosť náročná, nakoľko v miestnosti nebol ani jeden pravý roh, a ešte aj zavadzali trubky ku radiátoru. Chlapci to však zvládli a montáž ukončili v jednom dni, aj keď museli zostať do neskorých večerných hodín, za čo im týmto ďakujem. kuchyne|kudla môžeme vrelo doporučiť."

 • Pavol Kudoláni

  Štefanov

  "Pri navrhovaní kuchyne je najdôležitejšie rozmiestnenie jednotlivých častí kuchyne. Dajte si pozor, kam si umiestnite rúru, myčku, dres alebo ostatné časti kuchyne. Po navrhnutí môjho vlastného plánu, vlastnej predstavy som si myslel, že je všetko úplne jasné. Po konzultácii s profesionálom sa však mnohé veci museli doladiť, alebo úplne zmeniť. Najviac si teda cením pri výrobe kuchyne|kudla možnosť detailnej komunikácie s výrobcom, ktorá je nezaplatiteľná."

 • Andrej Vajči

  Šaštín Stráže

  "Lepšie je mať KUDLU v kuchyni ako v chrbte. :-)"

 • Vlado Belanský

  Kostolište

  "S kuchyňou kudla som veľmi spokojný. Ak hľadáte kuchyňu na mieru, podľa vašich požiadaviek, tak ste na správnom mieste. Môžete si urobiť vlastný návrh, alebo si necháte poradiť pri obhliadke a majú naozaj dobré nápady, takže ich odporúčam."

Teraz pekne
pragmaticky

Doživotná záruka zadarmo

Vieme, že vyrábame perfektné kuchyne, preto vám garantujeme:

Doživotnú záruku na nesmrteľné kovanie Blum, šuplíky, závesy a výklopy dvierok

10 rokov záruku na pracovné dosky Corian

5 rokov záruku na skrinky a drevené pracovné dosky

100% na mieru

Ste originál. Originálne sny, originálne potreby a originálny pohľad na design.

Celý interiér vášho domu, bytu, je vaším zrkadlom.

Všetky tieto potreby dávame do našich kuchyní. Skrinka kľudne môže byť červeno-biela a široká 432mm. A bodka.

Máme skvelých partnerov

EggerKaindlFundermaxCorian

HranipexBlumBlanco

Neviete si rady s vašou kuchyňou?

Tieto stránky používajú cookies. Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.