Predstavte si kuchyňu, do ktorej túžite vstať na raňajky

Ako je to u vás? :-) Ja sa do našej kuchyne teším na raňajky, avšak najskôr si uvarím kávu, zoberiem svoj ipad a začítam sa do Biblie. Vstávam prvý a mám 30 min ticha len pre seba. No a potom to vypukne... Budiiiiiček!!!

Všetko poruke

Keď chcem pripraviť raňajky pre 5 členov našej rodiny, aby sme v pohode stihli školu, musí to klapať. Pre mlieko do chladničky hneď za chrbtom, hrnčeky sú oproti nej. Päť hrnčekov naskladám na pracovnú plochu medzi drezom a varnou doskou. Káva, Granko, čisté mlieko, podľa chuti. Kým sa zohreje mlieko (voda), nakrájam pečivo. Nátierka z domácich vajíčok, škvarkov, alebo falošná treska je istota usmiatych tvárí.

Poriadok je základ

Po raňajkách zostane päť hrnčekov, päť tanierikov, päť malých lyžičiek, dva príborové nožíky a hromada odrobiniek. Umývačka je hneď vedľa drezu a rada umyje náš neporiadok. Uložiť mlieko a zotrieť stôl. Hotovo. 30 min. stačí na perfektný štart do dňa.

3 kroky k vašej novej kuchyni

Vyplňte formulár nižšie, má len pár riadkov. Rád si s vami dohodnem stretnutie a pomôžem vám s návrhom vašej kuchyne, kde sa tvoria úsmevy. Vypracujem vám rozpočet a po zložení zálohy sa pustíme do výroby.

Párkrát sa vyspíte ..., a je hotovo! Originálnu kuchyňu, ktorú nemá nikto iný, vyrobíme do 6 týždňov.

Sme veselá parta, v jedno pekné ráno k vám prídeme s veľkým autom a privezieme vašu kuchyňu. Montáž aj so zabudovaním spotrebičov zvládneme za 2 dni.

Tak, poďme na to!

Pošlite nám základné údaje, ostatné zariadi Tomáš.

Vyplnením a odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Neviete si rady s vašou kuchyňou?

Tieto stránky používajú cookies. Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.